První návštěva

Jak se objednat?

Na první návštěvu je možné se objednat telefonicky či osobně.

Pokud preferujete objednání online, je možné se objednat přes tento formulář a vybrat si službu a čas, který Vám nejvíce vyhovuje.

Kde nás najdete?

Naše ordinace jsou umístěny v Jihlavské městské části Hruškové Dvory na dobře dostupném místě jak pomocí MHD, tak autem. Najdete nás v prostorách komplexu ATXCentra, bývalého věděcko-technického parku.

Komplex je dobře dostupný veřejnou městskou dopravou a od dálnice D1 je pak vzdálen 6 minut autem.

Cesta autem

Parkování je možné přímo před vchodem do budovy a to bezplatně po dobu ošetření.

Cesta MHD

Přímo před vjezdem na parkoviště se nachází zastávka Jihlava, Swoboda-Stamping MHD linek 4,41 a 42

Bezbariérový přístup

Bezproblémová dostupnost pro hendikepované. Disponujeme vlastními vyhrazenými místy a bezbariérovým přístupem do budovy.
Po příjezdu, pokračujte k hlavnímu vchodu, kde se o Vás postará náš ochotný personál.


Jak vypadá vstupní prohlídka na naší klinice?

Po příchodu na recepci Vás čeká vyplnění krátkého vstupního dotazníku v elektronické formě na našem iPadu (stejně jako vyplňování všech ostatních dokumentů u nás) a zhotovení panoramatického rentgenového snímku (OPG). Vyplnění dotazníku je nutná podmínka pro jakékoliv ošetření. Pokud máte své aktuální rentgenové snímky k dispozici v elektronické podobě, vezměte je s sebou.

V ordinaci lékař vyšetří stav dutiny ústní a přilehlých oblastí. Společně poté proberete detailně výsledky vyšetření a možnosti následného ošetření.

Výstupem z této návštěvy bude sestavení léčebného a cenového plánu. Tento plán zašleme (do cca 14 dnů) na Vaši e-mailovou adresu.

Pro další dotazy Vám budeme plně k dispozici a s lékaři můžete kdykoliv komunikovat po mailu.

 

Budeme se těšit na Vaši návštěvu

Tým Stomatologie Hruškové Dvory

 

Pokud byste měli jakékoliv dotazy, rádi Vám je zodpovíme na tel. čísle +420 702 125 651 nebo na e-mailu: recepce%z%stomatologiehd.cz